seperro.lt

Parduotuvė

Rinkites natūralias rankų darbo žvakes

Susipažinkite su Seperro Candles žvakių kolekcija, kurioje jūs rasite tris ypatingas žvakių kategorijas: jaukias kalėdines žvakes, stilingas skulptūrines žvakes ir praktiškas žvakes indeliuose. Mūsų rankų darbo žvakės, sukurtos iš natūralaus sojų vaško, taip užtikrinant ilgą degimo trukmę ir švarų liepsnojimą.

Susipažinkite su Seperro Candles žvakių kolekcija, kurioje jūs rasite tris ypatingas žvakių kategorijas: jaukias kalėdines žvakes, stilingas skulptūrines žvakes ir praktiškas žvakes indeliuose. Mūsų rankų darbo žvakės, sukurtos iš natūralaus sojų vaško, taip užtikrinant ilgą degimo trukmę ir švarų liepsnojimą. Seperro Candles produkcija atspindi tvarumo, organiškumo ir nekenksmingumo vertybes, įgyvendinant atsakingą požiūrį į aplinką ir sveikatą. Atraskite Seperro Candles – tai ne tik estetiškas namų dekoro elementas, bet ir sąmoningas, ekologiškas pasirinkimas jūsų gyvenimo būdui.

Įsigygite natūralias sojų vaško žvakes

PhotoRoom 20231121 125341

Kalėdinės

Patirkite švenčių stebuklą su mūsų kalėdinių žvakių kolekcija, kurioje kiekviena žvakė yra meilės ir šilumos simbolis.

Mūsų rankų darbo žvakės, sukurtos meistrų rankomis, yra pagamintos iš aukščiausios kokybės natūralaus sojų vaško, užtikrinant ne tik ilgą žvakės tarnavimo laiką, bet ir švaresnę bei tolygesnę liepsną. Kiekviena žvakė, įdėta į šią kolekciją, yra unikalus meilės ir šviesos šaltinis, skirtas sukurti šiltą ir jaukią atmosferą jūsų namuose. Jos ne tik puošia erdvę, bet ir įkvepia ramybę, skleisdamos subtilius, natūralius aromatus, kurie užpildo kambarį šventiniu džiaugsmu ir harmonija. Įsileidžiant šią žvakių magiją į savo namus, sukuriamas nepakartojamas šventinis nuotaikos akcentas, kuris neabejotinai sušildys kiekvieną širdį ir primins apie šventės stebuklą.

PhotoRoom 20231101 211848 1

Skulptūrinės

Mūsų skulptūrinių žvakių kolekcija – tai meno kūriniai jūsų namams. Kiekviena žvakė, sukurta meistro rankomis, yra unikalus natūralaus sojų vaško darbas, suteikiantis prabangos ir išskirtinumo pojūtį.

Šios rankų darbo žvakės žvakės ne tik papuoš bet kurią erdvę, bet ir sukurs jaukumo bei elegancijos jausmą. Jos idealiai tinka tiek kasdieniniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms, pridėdamos stilingo akcento ir subtilaus aromato. Atraskite mūsų skulptūrines žvakes, kurios yra ne tik puikūs namų dekoro elementai, bet ir įsimintinos dovanos artimiesiems.

zvake-miske

Žvakės indeliuose

Kai skulptūrinės žvakės puošia namus, savo kvapnius aromatus skleidžia žvakės indeliuose. Tai puikus pasirinkimas norint mėgautis švaria žvakės liepsna ilgas valandas.

Šios rankų darbo žvakės gaminamos stikliniuose induose, kuriuos galima panaudoti žvakės liejimui kelis kartus, suteikiant šansą antram gyvenimui. Indeliai pildomi 100% natūraliu sojų vašku, kuris dega be dūmų ir sodrumo, todėl yra idealus pasirinkimas sveikatai ir aplinkai. Naudojama medinė dagtis skleidžia malonų traškėjimą, žvakei degant, kuris sukuria jaukumo ir ramybės atmosferą, tarsi būtumėte giliai miško apsuptyje. Kiekviena žvakė yra rankų darbo šedevras, kuris ne tik papuoš jūsų erdvę, bet ir praturtins ją gaiviais, natūraliais kvapais, sukurdama ypatingą harmoniją ir ramybę jūsų namuose.

PhotoRoom 20231113 111108

Kalėdinės žvakės​

Patirkite švenčių stebuklą su mūsų kalėdinių sojų vaško žvakių kolekcija, kurioje kiekviena žvakė yra meilės ir šilumos simbolis. Mūsų rankų darbo žvakės, sukurtos meistrų rankomis, yra pagamintos iš aukščiausios kokybės natūralaus sojų vaško, užtikrinant ne tik ilgą žvakės tarnavimo laiką, bet ir švaresnę bei tolygesnę liepsną. Kiekviena žvakė, įdėta į šią kolekciją, yra unikalus meilės ir šviesos šaltinis, skirtas sukurti šiltą ir jaukią atmosferą jūsų namuose. Jos ne tik puošia erdvę, bet ir įkvepia ramybę, skleisdamos subtilius, natūralius aromatus, kurie užpildo kambarį šventiniu džiaugsmu ir harmonija. Įsileidžiant šią žvakių magiją į savo namus, sukuriamas nepakartojamas šventinis nuotaikos akcentas, kuris neabejotinai sušildys kiekvieną širdį ir primins apie šventės stebuklą.

PhotoRoom 20231101 215652

Skulptūrinės žvakės

Mūsų skulptūrinės sojų vaško žvakės – tai meno kūriniai jūsų namams. Kiekviena žvakė, sukurta meistro rankomis, yra unikalus natūralaus sojų vaško darbas, suteikiantis prabangos ir išskirtinumo pojūtį. Šios žvakės ne tik papuoš bet kurią erdvę, bet ir sukurs jaukumo bei elegancijos jausmą. Jos idealiai tinka tiek kasdieniniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms, pridėdamos stilingo akcento ir subtilaus aromato. Atraskite mūsų skulptūrines žvakes, kurios yra ne tik puikūs namų dekoro elementai, bet ir įsimintinos dovanos artimiesiems.

zvake-sode

Žvakės indeliuose

Kai skulptūrinės žvakės puošia namus, savo kvapnius aromatus skleidžia žvakės indeliuose. Tai puikus pasirinkimas norint mėgautis žvakės liepsna ilgas valandas. Šios rankų darbo sojų vaško žvakės gaminamos stikliniuose induose, kuriuos galima panaudoti žvakės liejimui kelis kartus, suteikiant žvakei antrą gyvenimą. Indeliai pildomi 100% natūraliu sojų vašku, kuris dega "švariai", neišskirdamas suodžių ir kenksmingų medžiagų į aplinką. Vaško lydymuisi naudojama medinė dagtis, jai degant girdimas traškėjimas, kuris sukuria jaukumo ir ramybės atmosferą, tarsi būtumėte giliai miško apsuptyje. Kiekviena žvakė yra rankų darbo, kuri gali papuošti ir aromatizuoti jūsų erdvę, taip sukurdama ypatingą harmoniją ir ramybę namuose.

Mūsų rankų darbo žvakės išsiskiria unikaliais kvapais ir spalvomis

Rankų darbo žvakės

Žvakių kvapai

Seperro žvakių parduotuvėje galima rasti platų kvapų pasirinkimą, kurie sukuria įvairias atmosferos nuotaikas ir prideda ypatingą žavesį kiekvieniems namams. Nepriklausomai nuo to, ar ieškote šiltų, romantiškų kvapų ar norite suteikti savo interjerui gaivią, vasarišką atmosferą, ši parduotuvė turi viską, ko jums reikia.

Mes siūlome šiuos žvakių kvapus

FB IMG 1692709506006

Žvakių spalvos

Seperro parduotuvėje rasite platų sojų vaško žvakių kvapų asortimentą, skirtą patenkinti įvairias skonines preferencijas. Mūsų žvakės dega švariai ir ilgiau, suteikdamos galimybę mėgautis ypatingais aromatais ir sukurdamos norimą atmosferą namuose. Puikiai tinka tiems, kurie vertina aplinkai draugiškus produktus ir nori praturtinti savo erdvę išskirtiniu kvapu.

Skulptūrinių žvakių spalvos

Kalėdinių žvakių spalvos

Mūsų bestseleriai​

Kalėdinės žvakės

Skulptūtinės žvakės

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę