seperro.lt

Širdis

7,00 

Skulptūrinės žvakės gaminamos iš ekologiško 100% sojų vaško, išgaunamo iš sojų pupelių. Natūralus vaškas leidžia Jums mėgautis “švariu” žvakės degimu. Skulptūrines žvakes galite naudoti tiek dekoratyviniam naudojimui, tiek deginimui, šios žvakės gali tapti stilinga interjero detale, puikia dovanos idėja ar galimybe palepinti save. Nusprendus pasimėgauti žvakės liepsna prašome tai daryti laikantis visų atsargumo rekomendacijų pateikiamų kartu su žvakėmis. Savo pasirinktai žvakei galite parinkti norimą kvapą bei spalvą, taip sukurdami savo išskirtinę žvakę.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Pristatymas. Paprastai užsakymą paruošti ir išsiųsti užtrunka 1-4 darbo dienas, tačiau kai kuriais atvejais tai gali užtrukti ir ilgiau.

Pakuotė. Visos mūsų pakuotės yra biologiškai skaidžios, o priemonės naudojamos žvakėms pakuoti yra perdirbamos.

Svarbu.Visos žvakės yra gaminamos pagal Jūsų individualius užsakymus, todėl kiekviena pagaminta žvakė yra unikali ir vienintelė, o smulkūs netobulumai ar spalvų skirtumai padaro jas dar labiau išskirtinėmis. Kartais ant žvakių gali susidaryti šerkšnas (natūralus augalinio vaško procesas) suteikiantis Jūsų žvakei akmens efektą, tačiau tai netrukdo džiaugtis žvakės liepsna.

Išmatavimai 10 × 9 × 3,5 cm
Kvapas

, , , ,

Spalva

Bespalvis, Pilka

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę